Amcor D950 bazénový odvlhčovač
Kód: 1001418Podrobný popis
Odvlhčovače D 950 sú vyrobené z kvalitného materiálu. Sú konštruované tak, že vzdušnú vlhkosť odstraňujú na princípe tepelného čerpadla.
Súčasťou výbavy odvlhčovačov D 950 je automatické odmrazovanie. Vďaka jednoduchej inštalácii a jednoduchej údržbe je možné odvlhčovače použiť ako v starších, tak v novovybudovaných priestoroch.
Odvlhčovače D 950 sú nevyhnutné pre vnútorné bazény, pri ktorých nie je zriadená vzduchotechnika. Odstraňujú zo vzduchu vlhkosť, zamedzujú
kondenzáciu pary na oknách a stenách a odstraňujú tak zásadnú príčinu vzniku plesní. Odvlhčovače je možné využiť všade, kde vznikajú problémy so zvýšenou vlhkosťou vzduchu, teda nielen v bazénoch. Odvlhčovače D 950 sú vybavené prachovými filtrami a zároveň s odvlhčením zlepšujú čistotu vzduchu.
Použitie odvlhčovača:
- vnútorné bazény
- perličkové kúpele
- sauny
- práčovne
- sušiarne
- sklady apod.
Technické údaje odvlhčovača Amcor D950:
- Prietok vzduchu: 880 m3/hod
- Odvlhčenie za deň: 77 litrov
- Nasávanie vzduchu: predom
- Výtlak vzduchu: hore
- Objem zásobníku kond. vody: nie je
- Napojenie hadice kond. vody: 13 mm
- Plocha filtru vzduchu: 1440 cm2
- Regulátor vlhkosti: zabudovaný
- Napájanie: 230 V / IP43
- Príkon: 1,400 kW
- Prevádzková teplota vzduchu: 10 - 35 °C
- Rozmery (š x v x h): 660 x 750 x 345 mm
- Hmotnosť odvlhčovača: 44 kg
Dodatočné parametre
| Kategória: | Odvlhčovače Amcor |
|---|---|
| Elektrický príkon: | 1,4 |
| Napätie ( V ): | 230 |
| Odvlhčovanie za 24 hod: | 77 |
| Pre plochu hladiny bazénu: | 36 |
