Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Toto opatrenie bude trvať predbežne do 24.01. 2021.
NOVINKA-5%

Microwell HP 2300 Split Inventor

Microwell HP 2300 Split Inventor
 • Microwell HP 2300 Split Inventor
 • Microwell HP 2300 Split Inventor
 • Microwell HP 2300 Split Inventor
 • Microwell HP 2300 Split Inventor
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do 80 m3
kryt - kovový
Rozmery: 942 x 1250 x 360 (V x Š x H)
ID produktu
1002540
Tepelný výkon
23 kW
Napätie
400 V
Doporučený objem bazénov
80 m3
Kryt
kovový
COP
5,8 - 7,6
Vykurovací výkon
20,9 - 27,2 kW
Chladiaci výkon
20,1 kW
Bežná cena: 3 841.20 €, Ušetríte: 192.06 € (5%)
3 040.95 € bez DPH
3 649.14 €Cena s DPH
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Doprava ZADARMO Kuriérom (ReMax) - ZADARMO
Kúpou tovaru získate 364 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do 80 m3
kryt - kovový
Rozmery: 942 x 1250 x 360 (V x Š x H)

MICROWELL HP 2300 je inovatívne riešenie na úpravu vody v bazéne. S kapacitou 23 kW je optimalizovaný pre veľké bazény a dodáva nepretržitý a stabilný ohrev alebo chladenie vody. Navrhnutý na princípe obnoviteľného zdroja energie, MICROWELL HP 2300 má výnimočnú účinnosť, má nízky vplyv na životné prostredie a nízku spotrebu nákladov; všetko je výsledkom vynikajúcej technológie Microwell.
Tepelné čerpadlo pracuje na termodynamickom princípe, ktorý sa považuje za jeden z energeticky najúčinnejších systémov na ohrev, alebo chladenie vody, tepelné čerpadlá Microwell sú schopné extrahovať teplo prítomné v okolitom ovzduší, pričom ho upravené prevádza do vody v bazéne, čím zabezpečia maximálny výkon s efektívnosťou, ktorá zostáva na trhu neprekonateľná.

Bazénové tepelné čerpadlá Microwell sú určené pre vykurovanie alebo chladenie vody v bazénoch a vírivkách pri minimálnych prevádzkových nákladoch.

HP Split  Inventor je výkonné tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do objemu 80 m3.
Pri typických vnútrozemských podmienkach teploty vzduchu 26° C, teploty vody 26° C a vlhkosti vzduchu 63% tepelné čerpadlo poskytuje 23 kW. V suchých podmienkach s vlhkosťou 35% dosiahne čerpadlo vykurovací výkon nad 20.9 kW.

Ohrievajte a chlaďte vodu s jedným zariadením. Tepelné čerpadlo HP 2300 Inventor je určené na vykurovanie i chladenie. Ovládanie je veľmi jednoduché, keď nastavíte požadovanú teplotu vody, tepelné čerpadlo vodu automaticky zohreje alebo ochladí, aby sa udržala požadovaná teplota. HP 2300 Inventor poskytuje až 20.1 kW chladiaceho výkonu.

Splitové tepelné čerpadlo je rovnako ako splitová klimatizácia alebo stropný kazetový klimatizátor. Myšlienkou je mať teplú alebo studenú vodu bez rušivého vplyvu. Rozdelené tepelné čerpadlo môže byť inštalované až 30 metrov od bazéna. Zvyčajne je jednotka skrytá v dome, na streche alebo na záhrade za stromami.
.

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE
 • Tepelné čerpadlo MICROWELL HP
 • Ovládanie obehového čerpadla
 • microCOMPRESSOR + - zariadenia označené logom microCOMPRESSOR+ používajú kompresory s maximálne vyladeným pracovným bodom tak pre odvlhčovače, ako aj pre tepelné čerpadlá dosahujúc najvyšší výkon pri najnižšej spotrebe.
 • mikroECONOMY  -  je technológia riadenia cirkulačného čerpadla. Bazénové tepelné čerpadlo Microwell s microECONOMY+ zaručuje ohriatie Vášho bazéna skôr a lacnejšie ako akékoľvek iné bazénové tepelné čerpadlo.
 • ultraQUIET - Zariadenie označené týmto logom sa vyznačuje výnimočne tichou prevádzkou, eliminuje akýkoľvek nadmerný hluk alebo vibrácie. Jednotka beží na úrovni do 42dB(A), kým bežná konverzácia dvoch ľudí vytvára hlučnosť až do 60dB(A).
 • antiVIBRATION -  Silent bloky, štandardne dodávané so všetkými tepelnými čerpadlami Microwell, eliminujú akékoľvek vibrácie zariadenia.
 • antiFREEZE -  Microwell zabudoval do svojich produktov unikátnu ochranu pred poškodením osobného majetku alebo tepelného čerpadla MICROWELL z dôvodu nízkych teplôt.
 • Používateľská príručka
  Voliteľné PRÍSLUŠENSTVO (viď návody a dokumenty)
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.