Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
NOVINKA-5%

Microwell HP1100 Compact Premium

Microwell HP1100 Compact Premium
 • Microwell HP1100 Compact Premium
 • Microwell HP1100 Compact Premium
 • Microwell HP1100 Compact Premium
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do 40 m3
Kryt - kovový
Rozmery 870 x 655 x 20 (Š x V x H)
ID produktu
1002519
Napätie
230 V
Doporučený objem bazénov
40 m3
Kryt
kovový
COP
5,9-7,9
Vykurovací výkon
10,3-13,9 kW
Chladiaci výkon
8,2 kW
Bežná cena: 2 493.60 €, Ušetríte: 124.68 € (5%)
1 974.10 € bez DPH
2 368.92 €Cena s DPH
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Doprava ZADARMO Kuriérom (ReMax) - ZADARMO
Kúpou tovaru získate 236 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do 40 m3
Kryt - kovový
Rozmery 870 x 655 x 20 (Š x V x H)

MICROWELL HP 1100 je inovatívne riešenie na úpravu vody v bazéne. S kapacitou 11,3 kW je optimalizovaný pre menšie bazény a dodáva nepretržitú a stabilný ohrev alebo chladenie vody. Navrhnutý na princípe obnoviteľného zdroja energie, MICROWELL HP 1100 má výnimočnú účinnosť, má nízky vplyv na životné prostredie a nízku spotrebu nákladov; všetko je výsledkom vynikajúcej technológie Microwell.
 

Tepelné čerpadlo pracuje na termodynamickom princípe, ktorý sa považuje za jeden z energeticky najúčinnejších systémov na ohrev, alebo chladenie vody, tepelné čerpadlá Microwell sú schopné extrahovať teplo prítomné v okolitom ovzduší, pričom ho upravené prevádza do vody v bazéne, čím zabezpečia maximálny výkon s efektívnosťou, ktorá zostáva na trhu neprekonateľná.

Bazénové tepelné čerpadlá Microwell sú určené pre vykurovanie alebo chladenie vody v bazénoch a vírivkách pri minimálnych prevádzkových nákladoch.

HP 1100 Premium je výkonné tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do objemu 40 m3.

Pri typických vnútrozemských podmienkach teploty vzduchu 26° C, teploty vody 26° C a vlhkosti vzduchu 63% tepelné čerpadlo poskytuje 11,3 kW. V suchých podmienkach s vlhkosťou 35% dosiahne čerpadlo vykurovací výkon nad 10,3 kW.

Tepelné čerpadlo HP 1100 Premium Split je určené na vykurovanie i chladenie. Ovládanie je veľmi jednoduché, keď nastavíte požadovanú teplotu vody, tepelné čerpadlo vodu automaticky zohreje alebo ochladí, aby sa udržala požadovaná teplota. HP 1100 Premium poskytuje až 7,2 kW chladiaceho výkonu.

Kompaktná jednotka (HP 1100Compact Premium) je jedno zareiadenie, ktoré vyžaduje vodné a elektrické pripojenie. Jeho výhodou je jednoduchá a rýchla inštalácia. Nevýhodou je, že sa zvyčajne inštaluje niekoľko metrov od bazénu, čo môže viesť k vizuálnemu alebo hlukovému obťažovaniu. 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE
 • Tepelné čerpadlo MICROWELL HP
 • Ovládanie obehového čerpadla
 • microCOMPRESSOR + - zariadenia označené logom microCOMPRESSOR+ používajú kompresory s maximálne vyladeným pracovným bodom tak pre odvlhčovače, ako aj pre tepelné čerpadlá dosahujúc najvyšší výkon pri najnižšej spotrebe.
 • mikroECONOMY  -  je technológia riadenia cirkulačného čerpadla. Bazénové tepelné čerpadlo Microwell s microECONOMY+ zaručuje ohriatie Vášho bazéna skôr a lacnejšie ako akékoľvek iné bazénové tepelné čerpadlo.
 • ultraQUIET - Zariadenie označené týmto logom sa vyznačuje výnimočne tichou prevádzkou, eliminuje akýkoľvek nadmerný hluk alebo vibrácie. Jednotka beží na úrovni do 42dB(A), kým bežná konverzácia dvoch ľudí vytvára hlučnosť až do 60dB(A).
 • antiVIBRATION -  Silent bloky, štandardne dodávané so všetkými tepelnými čerpadlami Microwell, eliminujú akékoľvek vibrácie zariadenia.
 • antiFREEZE -  Microwell zabudoval do svojich produktov unikátnu ochranu pred poškodením osobného majetku alebo tepelného čerpadla MICROWELL z dôvodu nízkych teplôt.
 • Používateľská príručka
  Voliteľné PRÍSLUŠENSTVO (viď návody a dokumenty)
  (vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
   
  Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.