Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Toto opatrenie bude trvať predbežne do 24.01. 2021.
OSOBNÝ ODBER

Sanosil Super dezinfekcia 20l

Sanosil Super dezinfekcia 20l
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Bezchlórová chémia.
ID produktu
1000044
80.68 € bez DPH
96.81 €Cena s DPH
Kúpou tovaru získate 9 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Bezchlórová chémia.

Sanosil SUPER do bazéna 20 litrov LEN NA OSOBNÝ ODBER

SANOSIL® je kvapalný vysoko účinný dezinfekčný prípravok určený na dezinfekciu bazénovej a pitnej vody. (povolené
                 Rozhodnutím Hlavného hygienika SR zn .: HEM-3244- 27.1. 04/3204)
SANOSIL® je dezinfekčný prostriedok založený na synergickom účinku oboch jeho základných zložiek, peroxidu vodíka a striebra.
                 Technológia účinnej látky
SANOSIL® je patentovaný v 35 krajinách.
SANOSIL® má široký rozsah účinnosti proti baktériám, vírusom, hubám, riasam a amébám. Obzvlášt vynikajúci je jeho účinok proti baktérii legionárskej choroby.

NÁVOD NA POUŽITIE na dezinfekciu vody v bazénoch.
Počiatočná dávka lieku SANOSIL® je 80 ml / m3. To znamená, že pri prvom ošetrení jednorazovo nadávkujeme napríklad do bazéna s objemom 30 m3 množstvo 80 x 30 = 2400 ml prípravku. Udržiavacia koncentrácia je v rozmedzí 10 - 20 mg / liter. Tá označuje na akej koncentrácii je nutné prípravok SANOSIL® v bazénovej vode udržiavať. Meriame kontrolným papieirkovým testerom. Pri správnom pH a teplote do 28 ° C je denná potrebná dávka cca 7 ml / m3, to je pri bazéne s objemom 30 m3 30 x 7 = 210 ml prípravku.


REGULÁCIA PH
Pre používanie Sanosil je regulácia pH nesmierne dôležitá. Nástrekové ventily sa umiestňujú najmenej 2m pred nástrekom Sanosilu. Prípravok Sanosil, je kyselina, ktorá sa v alkalickej vode rýchlo rozpadá. Je preto výhodné udržiavať vodu v rozmedzí 6,5 - 7. Hodnoty pH nad 7 silne zvyšujú spotrebu prostriedku Sanosil. Ako príklad uvádzame hodnoty rozkladu Sanosil za deň v závislosti od pH (hodnoty sa vzťahujú na normálne zaťažovanie verejné kryté kúpalisko) pri pH 7 = 7 ml / m3 za deň pri pH 7,4 = 15 ml / m3 za deň pri pH 7,8 = 30 ml / m3 za deň.


NÁVOD NA POUŽITIE na dezinfekciu PITNEJ VODY
Dezinfekcia pitnej vody v studniach: priemerné dávkovanie Sanosil je 50 ml na 1 m3 vody, čo zodpovedá obsahu striebra 0,005 mg / I. Preparát je takto účinný po 24 hodinách pôsobenia a vodu je možné požívať. Prípravok pôsobí aj vo vodách obsahujúcich organické látky. Na medenom povrchu môže dôjsť k zmenám farby, nie je vhodný pre dlhšie styk s predmetmi z pozinkovaného železa, zliatin hliníka, alebo hliníka a mangánu.


ÚČINOK Sanosil ZNIŽUJÚ
Pri styku so skorodovaným povrchom železných potrubí sa Sanosil rozpadá a stáva sa neúčinným. Vysoký organický podiel, vysoký obsah (Fe) a mangánu (Mn) vo vode a vysoké zaťaženie ťažkými kovmi vo vode bazéne pôsobí na prípravky Sanosil katalyticky a počas krátkej doby ich rozkladá.


Filter s aktívnym uhlím / FILTRE ATOMIC / kremelinové FILTRE
Mnoho bazénov je vybavené vyššie uvedenými filtračnými materiálmi. Keď prípravky Sanosil pretekajú týmito filtračnými materiálmi, dochádza k zadržaniu určitého množstva vo filtri: 100% vo filtri s aktívnym uhlím, cca 30 - 50% vo filtri Atomic a cca 15 -25% v kremelinové filtra. To znamená, že výrobky SANOSIL® sa počas veľmi krátkej doby z vody bazéna "odfiltrujú". Keď nie je zákazník ochotný prejsť na používanie pieskového filtra, nie je použitie výrobku SANOSIL® v bazéne možné.

SANOSIL® má nasledujúce výnimočné vlastnosti:
• žiadne podráždenie kože, očí alebo slizníc
• ani karcinogénne, ani mutagénne
• nevznikajú chloramín
• dlhotrvajúci účinok
• pH neutrálne
• po kúpeli žiadny zápach na koži alebo odeve
• schválený pre úpravu pitnej vody
• môže byť bez obmedzenia použitý v slanej vode
• môže byť použitý v termálnych vodách s vysokým podielom organickej hmoty
• takmer 100% odbúrateľný, žiadne znečistenie životného prostredia
• koncentrácia môže byť meraná manuálne
• môže byt skladovaný minimálne jeden rok pri teplotách od 5 ° C do 25 ° C

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.