Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Vírivé vane - Chémia

Voda vo vírivých vaniach je oveľa náročnejšia na dezinfekciu a udržanie v top stave po celú sezónu ako voda v bazéne. Je to hlavne kvôli vyššej teplote vody, v ktorej sa viac darí rôznym baktériám a mikróbom ako v chladnejšej vode bazéna. Udržať ju však vo výbornej kondícii dlhý čas je s chémiou určenou práve pre vírivé vane veľmi  jednoduché. My sme si pre milovníkov bublinkového kúpeľa pripravili celý rad pomocníkov, ktorí veľmi účinne, a zároveň šetrne dokážu bojovať nielen proti mikróbom a riasam, ale tiež zabezpečia čistotu a zdravotnú neškodnosť jej súčastí, napr. cirkulačného obehu či povrchov. Možnosť výberu medzi chlórovou bezchlórovou chémiou je samozrejmosťou. Doprajte si horúci kúpeľ v čistej vode aj pomocou ponuky z našej chémie určenej práve pre vírivé vane.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.