Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Dávkovače bazénovej chémie

Na dávkovanie chémie do vášho bazéna si môžete vybrať z troch základných druhov dávkovačov. Tým najjednoduchším je ručný dávkovač, ktorý sa spravidla umiestňuje na vodnú hladinu. Nastaviteľný otočný prstenec dokáže regulovať množstvo dezinfekcie z chlórovej či kyslíkovej tablety a zaistí tak plynulú dezinfekciu vody. Poloautomatické dávkovače sú zapojené do cirkulačného obehu filtrácie a množstvo bazénovej chémie je regulované pomocou ventilov. Najdokonalejší spôsob dezinfekcie vody zabezpečujú automatické dávkovače chémie. Tieto pokročilé automaty na kontrolu vody dokážu pomocou sond vyhodnotiť jej kvalitu, čiže upraviť pH, tvrdosť, množstvo dezinfekcie či mnoho iných faktorov. Uľahčite si starostlivosť o vodu výberom niektorého z našich dávkovačov bazénovej chémie.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.