Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Nepenivá chémia DINOTEC

Dovoľte nám, aby sme vám predstavili jedného z popredných výrobcov produktov v oblasti technológie vody a bazénového príslušenstva – DINOTEC. Nepenivá chémia DINOTEC je unikátna nielen svojou rôznorodosťou a zameraním na rôzne problémy vody, ale tiež svojím šetrným prístupom k životnému prostrediu, ako aj samotnému vplyvu produktov na zdravie človeka. Keďže sme výhradným predajcom produktov tejto značky, nájdete u nás prípravky, ako sú algicídy, bez ktorých sa nezaobídete pri štarte do novej sezóny, ale tiež dezinfekčné prostriedky na báze kyslíka či vločkovače a testery na meranie rôznych hodnôt kvality vody. Ponuka nepenivej chémie značky DINOTEC je tou správnou voľbou pre skutočne čistú a zdravotne neškodnú vodu vo vašom bazéne.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.