Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Úprava pH v bazéne

Tak ako všetko, aj úprava vody má svoje pevné pravidlá. Nespoliehajte sa len na mechanické čistenie, je nutné zamerať sa aj na chemickú úpravu vody. Prvým krokom je upravenie hodnoty jej pH. Podľa toho, či je voda v bazéne zásaditá alebo kyslá, je potrebné vhodným prostriedkom na jej úpravu dosiahnuť, aby sa hodnoty pH pohybovali v rozmedzí od 6,8-7,4, pH vyššie ako 7,4 bude mať za následok zvýšenú tvorbu mikróbov /mliečna, zakalená voda/ a znížený účinok akejkoľvek dezinfekcie. Naopak, voda s hodnotami pH nižšími ako 6,8 môže prispievať ku korózii kovových súčastí bazéna či vírivky a často aj k podráždeniu pokožky či slizníc. S našimi prípravkami na úpravu pH vody dosiahnete tie správne hodnoty jednoducho a účinne.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.