Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Výhodné balíky chémie

Balíky chémie sa tešia veľkej obľube mnohých majiteľov bazénov víriviek. Nielen pre svoju výhodnú cenu, ale hlavne pre komplexnú zostavu produktov, ktoré sú základom bezproblémovej údržby vody. Rôznorodosť ich zamerania, či už na špecifické vlastnosti vody /tvrdá, studničná/, alebo na jej náchylnosť na tvorbu rias a mikróbov, im dáva široké možnosti použitia u majiteľov vonkajších či vnútorných bazénovvírivých vaní. Každý balík obsahuje základné typy prípravkov k správnemu naštartovaniu a bezproblémovému udržaniu čistej, ale hlavne zdravotne neškodnej vody. Uľahčite si starostlivosť o vodu pomocou našich účinných balíkov chémie a nedovoľte, aby vám riasy a podobné nepríjemnosti pokazili zážitok z osvieženia.  

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.