Predaj bazénov a príslušenstva - bazény akcia
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
Remax courierSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky

Články - potrebujete pomoc?

Ako zohriať vodu v bazéne?

Ako zohriať vodu v bazéne?

Ideálne počasie na kúpanie v našich zemepisných šírkach trvá približne od začiatku júna až po koniec septembra. Avšak čo ak vám povieme, že je možné predĺžiť si kúpaciu sezónu až o tri mesiace? Riešenie sa skrýva v bazénových ohrevoch!
zobraziť celý článok...

Pasívne ohrevy

Pasívne ohrevy

O výhodách bazénových ohrevov sme vás informovali v predošlom príspevku, kde sme rozoberali ohrevy všeobecne. Viete však, v čom sa pasívny ohrev líši od aktívneho, kedy je to tá správna voľba pre vás, poprípade kedy a ako ho kombinovať s aktívnym ohrevom?

zobraziť celý článok...

Aktívne ohrevy

Aktívne ohrevy

Pokiaľ chcete svoj bazén vyhriať čo najrýchlejšie a najspoľahlivejšie, aktívne ohrevy sú presne to čo hľadáte. Na rozdiel od pasívnych ohrevov vám zaručia zvyšovanie °C nezávisle od toho, či je deň alebo noc a dokážu regulovať teplotu vody podľa vášho želania. To znamená, že ju nielen ohrievajú, ale môžu ju aj ochladzovať.
zobraziť celý článok...

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.