• logo
  • Môj profil
  • 27 ks
    za 16 073.87 €
Predaj bazénov a bazénového príslušenstva

Solárna hadica čierna priemer 32 mm /diel 1,1 m/

Solárna hadica čierna priemer 32 mm /diel 1,1 m/
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Farba čierna 32 mm.
ID produktu
1000234
2.60 € bez DPH
3.12 €Cena s DPH
skladom
Doprava už od 5.90 € prostredníctvom Kuriérom (ReMax,SDS) vrátane balného
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Farba čierna 32 mm.

Čierna solárna hadica pre bazény 32 mm

Čierna bazénová solárna hadica s vnútorným priemerom 32 mm pre pripojenie solárneho ohrevu alebo solárnej sprchy u bazéna. Rýchla a jednoduchá inštalácia pomocou sťahovacích pásikov.

Cena a dĺžka čiernej solárnej hadice

Uvedená cena je za 1 diel bazénovej hadice s dĺžkou 1,1 m. Hadicu 32 mm je možné dodať z jedného kusu až do dĺžky 50,6 m (tj. 46 dielov). Ak potrebujete viac ako 50 m hadice, je možné ju predĺžiť pomocou spojky pre bazénové hadice 32 mm.

Použitie a inštalácia čiernej solárnej hadice

Pre napojenie hadice k solárnemu ohrevu bazéna je vhodné použiť obtočný ventil. Pomocou ventilu sa dá regulovať množstvo pretekajúcej vody cez kolektor do bazéna. V prípade zložitejšej inštalácie použite špeciálny inštalačný materiál pre bazénové hadice.

Ak použijete čiernu hadicu ako alternatívny ohrev pre menší bazén, tak je nutné, aby v dobe keď svieti slnko v hadici cirkulovala voda. Hadicu len položte vedľa bazéna. Hadicu nijako nezalamujte, teplom sa môže poškodiť.  V žiadnom prípade hadicu neuzatvárajte do boxov, alebo rámov. Teplota v uzavretom priestore, môže hadicu nenávratne poškodiť, čo sa prejaví drobnými trhlinami a vytekaním vody. Na praskliny z dôvodu nedostatočnej cirkulácie a prehriatia hadice nieje možné uplatniť reklamáciu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.