• logo
  • Môj profil
  • 26 ks
    za 12 390.18 €
Predaj bazénov | Bazenoveprislusenstvo.sk
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Predaj na splátky

RADY A TIPY

Výstavba bazéna: Na čo všetko myslieť?

Výstavba bazéna: Na čo všetko myslieť?

Dobre navrhnutý bazén dokáže premeniť takmer každý pozemok na letnú oázu. Dlhodobá investícia ako je bazén si však vyžaduje seriózny prístup, venovanie určitého času, aj financií. Aké faktory by ste mali zvážiť pred samotnou výstavbou? Zistite viac o niekoľkých krokoch, ktoré sprevádzajú výstavbu bazéna.
zobraziť celý článok...

Jarné naštartovanie bazéna

Jarné naštartovanie bazéna

Zima sa pomaly končí, čo u väčšiny ľudí môže vnuknúť myšlienku privítania jari relaxačným plávaním v bazéne. Avšak skočiť hneď v prvé jarné dni do vody nie je práve najlepší nápad. Bazén musí byť dôkladne pripravený. Bez ohľadu na to, či ide o nadzemné bazény, alebo bazény do zeme, je potrebné vykonať základné postupy pre kvalitnú prípravu na nadchádzajúcu sezónu.
zobraziť celý článok...

Tipy, ako odstrániť vodný kameň z bazéna

Tipy, ako odstrániť vodný kameň z bazéna

Vodný kameň nás dokáže potrápiť nielen v kuchyni alebo v kúpeľni, ale aj v našom bazéne. Je to pliaga, ktorej sa nedá zbaviť nastálo. Zapríčiňuje ho „tvrdá“ voda, ktorá po čase vytvára na miestach svojho dopadu biely povlak. Ako sa zbaviť vodného kameňa v bazéne?
zobraziť celý článok...

Oblečte svoj bazén do šiat značky Alkorplan

Oblečte svoj bazén do šiat značky Alkorplan

Na celkový dizajn bazéna vplýva nielen jeho veľkosť, tvar či spôsob uloženia, ale nemalú zásluhu na ňom má aj výber vhodnej bazénovej fólie. Práve tá by mala dotvárať jeho symbiózu s okolitou krajinou a dať vyniknúť jasu vody. Ani po rokoch užívania a pôsobenia poveternostných vplyvov či bazénovej chémie by nemala javiť známky opotrebovania a starnutia. Opis, ktorý jednoznačne sedí na bazénové fólie Alkorplan. Kvalitné, pevné a esteticky lákavé oblečú váš bazén do šiat luxusnej kolekcie.
zobraziť celý článok...

Bazénová chémia – nepriateľ či spojenec?

Bazénová chémia – nepriateľ či spojenec?

Udržať vodu v bazéne či vírivke čistú, priezračnú a hlavne zdraviu neškodnú počas celej kúpacej sezóny chce istú dávku vedomostí a skúseností. Je však nad slnko jasné, že bez pomoci chémie sa ďaleko nedostaneme. Letné teploty, rôzne nečistoty a zvýšená aktivita v bazénoch hrajú do karát najrôznejším druhom rias, baktérií či vírusov. A práve títo záškodníci sú pre bazénovú vodu najväčšími nepriateľmi. Ako s nimi zatočiť, aby sme si mohli po celé leto užívať pobyt vo vode, ktorá bude nielen dobre vyzerať, ale aj osoží nášmu telu?
zobraziť celý článok...

Ako zalepiť poškodený bazén

Ako zalepiť poškodený bazén

Tiež patríte medzi tých, ktorí sa už nevedia dočkať letných teplôt a okupovania bazéna od skorého rána do neskorého večera? Bazén nám dopraje v letných horúčavách príjemné osvieženie. No hoci je väčšina bazénov vyrobená z kvalitných a odolných materiálov, predsa sa môže stať, že sa fólia poškodí a voda začne unikať. Či už ide o pevné bazény, nafukovacie, alebo samonosné, prvá pomoc je pri všetkých typoch takmer rovnaká. Ako si poradiť s poškodeným bazénom? Tu je zopár rád.
zobraziť celý článok...

123