Predaj bazénov | Bazenoveprislusenstvo.sk

Solárna hadica čierna priemer 38 mm /diel 1,5 m/

Solárna hadica čierna priemer 38 mm /diel 1,5 m/
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Farba čierna 38mm.
ID produktu
1000235
3.60 € bez DPH
4.32 €Cena s DPH
skladom
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Farba čierna 38mm.

Čierna solárna hadica pre bazény 38 mm

Čierna bazénová solárna hadica s vnútorným priemerom 38 mm pre pripojenie solárneho ohrevu alebo solárnej sprchy u bazéna. Rýchla a jednoduchá inštalácia pomocou sťahovacích pásikov.

Cena a dĺžka čiernej solárnej hadice

Uvedená cena je za 1 diel bazénovej hadice s dĺžkou 1,5 m. Hadicu 38 mm je možné dodať z jedného kusu až do dĺžky 51 m (tj. 34 dielov). Ak potrebujete viac ako 51 m hadice, je možné ju predĺžiť pomocou spojky pre bazénové hadice 38 mm.

Použitie a inštalácia čiernej solárnej hadice

Pre napojenie hadice k solárnemu ohrevu bazéna je vhodné použiť obtočný ventil. Pomocou ventilu sa dá regulovať množstvo pretekajúcej vody cez kolektor do bazéna. V prípade zložitejšej inštalácie použite špeciálny inštalačný materiál pre bazénové hadice.

Ak použijete čiernu hadicu ako alternatívny ohrev pre menší bazén, tak je nutné, aby v dobe keď svieti slnko v hadici cirkulovala voda. Hadicu len položte vedľa bazéna. Hadicu nijako nezalamujte, teplom sa môže poškodiť.  V žiadnom prípade hadicu neuzatvárajte do boxov, alebo rámov. Teplota v uzavretom priestore, môže hadicu nenávratne poškodiť, čo sa prejaví drobnými trhlinami a vytekaním vody. Na praskliny z dôvodu nedostatočnej cirkulácie a prehriatia hadice nieje možné uplatniť reklamáciu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)