Predaj bazénov a bazénového príslušenstva

Oblečte svoj bazén do šiat značky Alkorplan

  • Pridané: 20.08.2020   |   8 čítaní / zobrazení

Od tých najjednoduchších až po elitu medzi fóliami Alkorplan

Bazénové fólie Alkorplan sú naozaj dizajnovo a kvalitatívne na veľmi vysokej úrovni. Svojou hrúbkou 1,5 – 2mm patria medzi najsilnejšie fólie na trhu. A aj keď je ich prvotnou úlohou dokonalé utesnenie bazéna, oku užívateľa iste budú lahodiť aj krásne farebné prevedenia, pre tých náročnejších spojené aj s príjemným dotykovým zážitkom. Fólie Alkorplan sú členené do skupín Alkorplan 2 000, Alkorplan 3 000 a dizajnové prevedenia Alkorplan Touch, CeramicsNatural Pool. Sú vyrobené z tkaniny obojstranne zušľachtenej akrylátom a ošetrenej proti plesniam a baktériám. Odolnosť voči UV žiareniu a farebná stálosť sú samozrejmosťou. Práve vďaka týmto svojim vlastnostiam si vyslúžili aj 10-ročnú záruku.

Bazén sa vďaka fóliám Alkorplan zmení na prírodné jazero

V závislosti od typu či tvaru bazéna si majiteľ môže vybrať nielen z rôznych farebných prevedení, ale pri produktovom rade Alkorplan 3 000 je už možnosť výberu aj z množstva vzorov a textúr. Váš bazén môže vďaka fólii vyzerať ako luxusné turecké kúpele či typický keramický mozaikový bazén inšpirovaný gréckou kultúrou. Tí náročnejší sa môžu ponoriť do hlbín bazénových vôd a vychutnať si zážitok vizuálny, ale vďaka vystuženej podšívke s 3D reliéfom aj dotykový. Fólie radu Alkorplan Touch sú s hrúbkou 2 mm najsilnejšie na trhu a ich prevedenia imitujúce rôzne prírodné prvky, ako sú bridlica, žula alebo piesok, pozdvihnú váš bazén do celkom inej dimenzie. Priaznivci prírodných jazier a rybníkov si v ponuke tiež nájdu niečo pre seba. Rad Renolit Alkorplan Natural Pool je fólia, ktorá je kompatibilná s rybami a rastlinami, a je preto jasnou voľbou pre tých, ktorí uprednostňujú prírodné kúpanie v malých privátnych jazerách a rybníkoch.

Tí, ktorí už bazén majú, vedia, že na to, aby vyzeral ako z reklamného časopisu, sú potrebné kvalitné komponenty, vhodné terénne úpravy a výber doplnkov, ktoré budú bezproblémovo plniť svoj účel, ale budú zároveň pôsobiť vkusne. Práve preto je výber bazénovej fólie pre celkový dizajn vášho bazéna prvoradý. Vďaka nej bude aj ten tvarovo najjednoduchší bazén pôsobiť luxusne a pobyt v ňom bude zážitkom nie len pre telo, ale aj pre dušu.

    Momentálne nie je k dispozícií žiaden komentár

    pridať komentár
     
    Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.