Predaj bazénov a bazénového príslušenstva

BAYROL testovacie prúžky s 5 funkciami

BAYROL testovacie prúžky s 5 funkciami
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Testovacia sada prúžky50 ks
ID produktu
1001778
17.50 € bez DPH
21.00 €Cena s DPH
Doprava už od 5.90 € prostredníctvom Kuriérom (ReMax,SDS) vrátane balného
Kúpou tovaru získate 2 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Testovacia sada prúžky50 ks

Testovacia sada, vhodná na testovanie stavu kyslíka alebo brómu vo vode, stavu tvrdosti vody, pH vody. Sada obsahuje 50ks prúžkov testovacích pásikov v praktickom kovovom púzdre. 

Základné pravidlá sú č. 1 a 2: správna hodnota pH a základná dezinfekcia vody. Príslušné hodnoty sa dajú ľahko overiť a rýchlo pomocou testovacích prúžkov s 5 funkciami. Ak budete dodržiavať tieto pravidlá predídete tak problémom s vodou.

Ako postupovať pri ošetrovaní vírivkovej vody?
  • Skontrolujte hodnotu pH pomocou testovacích prúžkov s 5 funkciami. Ak je to potrebné, upravte jej pH na hodnotu 7-7,6.
  • Pred každým kúpaním do nej pridajte 10-20 gramov Aktívneho granulového kyslíka na m3 . Nechajte cirkulačné čerpadlo v chode asi 10 minút a potom skontrolujte pomocou testovacích prúžkov hodnotu kyslíka, ktorá by mala byť 5-8mg/L. Ak je to potrebné, pokračujte v dávkovaní. 
  • Pridajte 20 ml aktivátoru aktívneho kyslíka na m3. Dávkovať ho stačí 1x týždenne, bez ohľadu na to, koľkokrát sa používa vírivka. 
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.