Predaj bazénov | Bazenoveprislusenstvo.sk

Amcor D810 bazénový odvlhčovač do 20 m2

Amcor D810 bazénový odvlhčovač do 20 m2
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Bazénový odvlhčovač na podlahu alebo stenu s výkonom 40 litrov/deň
ID produktu
1001272
Pre plochu hladiny bazénu
20 m2
Odvlhčovanie za 24 hod
40 litrov
Napätie
230 V
Elektrický príkon
0,98 kW
1 052.50 € bez DPH
1 263.00 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Bazénový odvlhčovač na podlahu alebo stenu s výkonom 40 litrov/deň

Odvlhčovače Amcor sú vyrobené z kvalitného nekorodujúceho materiálu. Sú konštruované tak, že vzdušnú vlhkosť odstraňujú na princípe tepelného čerpadla. Vlhkosť vzduchu dokážu podľa potreby udržať v rozmedzí 20 - 80%. Súčasťou výbavy odvlhčovačov Amcor je automatické odmrazovanie. Vzhľadom k jednoduchej inštaláciu a ľahkú údržbu je možné odvlhčovače Amcor použiť ako v starších tak aj v novo budovaných priestoroch.
Odvlhčovač D810 je moderné zariadenie s príjemným vonkajším dizajnom. pri optimálnych podmienkach je schopný odvlhčiť až 40 litrov denne. je vybavený kolieskami a výsuvným držadlom. Kondenzát je možné vypúšťať priamo do kanálu a alebo zabudovaným čerpadlom prečerpávať až do výšky 1,6 m.
Odvlhčovače Amcor sú nevyhnutné pre vnútorné bazény, pri ktorých nie je zriadená vzduchotechnika. Odstraňujú zo vzduchu vlhkosť, zamedzujú kondenzácii pary na oknách a stenách a odstraňujú tak príčinu vzniku plesní. odvlhčovače Amcor možné využiť všade, kde vznikajú problémy so zvýšenou vlhkosťou vzduchu - Teda nielen v bazénoch.
Odvlhčovače sú vybavené prachovými filtrami a zároveň s odvlhčením zlepšujú čistotu vzduchu.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)