Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
NOVINKA-5%

Microwell HP 1400 Compact Omega

Microwell HP 1400 Compact Omega
 • Microwell HP 1400 Compact Omega
 • Microwell HP 1400 Compact Omega
 • Microwell HP 1400 Compact Omega
 • Microwell HP 1400 Compact Omega
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do objemu 60 m3.
Kryt - kovový
Rozmery: 870x655x320
ID produktu
1002529
Tepelný výkon
14,1 kW
Napätie
230 V
Doporučený objem bazénov
60 m3
Kryt
kovový
COP
5,2 - 7,0
Vykurovací výkon
12,8 - 17,2 kW
Chladiaci výkon
11,0 kW
Bežná cena: 1 934.40 €, Ušetríte: 96.72 € (5%)
1 531.40 € bez DPH
1 837.68 €Cena s DPH
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Doprava ZADARMO Kuriérom (ReMax) - ZADARMO
Kúpou tovaru získate 183 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do objemu 60 m3.
Kryt - kovový
Rozmery: 870x655x320

MICROWELL HP 1400 je inovatívne riešenie na úpravu vody v bazéne. S kapacitou 14,1 kW je optimalizovaný pre menšie bazény a dodáva nepretržitý a stabilný ohrev alebo chladenie vody. Navrhnutý na princípe obnoviteľného zdroja energie, MICROWELL HP 1400 má výnimočnú účinnosť, má nízky vplyv na životné prostredie a nízku spotrebu nákladov; všetko je výsledkom vynikajúcej technológie Microwell.

Tepelné čerpadlo pracuje na termodynamickom princípe, ktorý sa považuje za jeden z energeticky najúčinnejších systémov na ohrev alebo chladenie vody, tepelné čerpadlá Microwell sú schopné extrahovať teplo prítomné v okolitom ovzduší, pričom ho upravené prevádza do vody v bazéne, čím zabezpečia maximálny výkon s efektívnosťou, ktorá zostáva na trhu neprekonateľná.

Bazénové tepelné čerpadlá Microwell sú určené pre vykurovanie alebo chladenie vody v bazénoch a vírivkách pri minimálnych prevádzkových nákladoch.

HP 1400 Vompact Omega je výkonn tepelné čerpadlo vhodné pre bazény do objemu 60m3.

 Pri typických vnútrozemských podmienkach teploty vzduchu 26° C, teploty vody 26° C a vlhkosti vzduchu 63% tepelné čerpadlo poskytuje 14,1 kW. V suchých podmienkach s vlhkosťou 35% dosiahne čerpadlo vykurovací výkon nad 12,1 kW.

Ohrievajte a chlaďte vodu s jedným zariadením. Tepelné čerpadlo HP 1400 Compact Omega  je určené na vykurovanie i chladenie. Ovládanie je veľmi jednoduché, keď nastavíte požadovanú teplotu vody, tepelné čerpadlo vodu automaticky zohreje alebo ochladí, aby sa udržala požadovaná teplota. HP 1400 Compact Omega poskytuje až 9,5 kW.

Kompaktná jednotka HP 1400 Compact Omega je jedno zareiadenie, ktoré vyžaduje vodné a elektrické pripojenie. Jeho výhodou je jednoduchá a rýchla inštalácia. Nevýhodou je, že sa zvyčajne inštaluje niekoľko metrov od bazénu, čo môže viesť k vizuálnemu alebo hlukovému obťažovaniu. 

ŠTANDARDNÉ VYBAVENIE
 • Tepelné čerpadlo MICROWELL HP
 • Ovládanie obehového čerpadla
 • microCOMPRESSOR + - zariadenia označené logom microCOMPRESSOR+ používajú kompresory s maximálne vyladeným pracovným bodom tak pre odvlhčovače, ako aj pre tepelné čerpadlá dosahujúc najvyšší výkon pri najnižšej spotrebe.
 • mikroECONOMY  -  je technológia riadenia cirkulačného čerpadla. Bazénové tepelné čerpadlo Microwell s microECONOMY+ zaručuje ohriatie Vášho bazéna skôr a lacnejšie ako akékoľvek iné bazénové tepelné čerpadlo.
 • ultraQUIET - Zariadenie označené týmto logom sa vyznačuje výnimočne tichou prevádzkou, eliminuje akýkoľvek nadmerný hluk alebo vibrácie. Jednotka beží na úrovni do 42dB(A), kým bežná konverzácia dvoch ľudí vytvára hlučnosť až do 60dB(A).
 • antiVIBRATION -  Silent bloky, štandardne dodávané so všetkými tepelnými čerpadlami Microwell, eliminujú akékoľvek vibrácie zariadenia.
 • antiFREEZE -  Microwell zabudoval do svojich produktov unikátnu ochranu pred poškodením osobného majetku alebo tepelného čerpadla MICROWELL z dôvodu nízkych teplôt.
 • Používateľská príručka                      
​​​Voliteľné PRÍSLUŠENSTVO (viď návody a dokumenty)
(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.