Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Kompletné bazénové sady s technológiou

Rozhodli ste sa nenechať nič na náhodu a radšej si zaobstarať bazén z kategórie kompletných bazénových súprav s technológiou? Veľmi správne! V bazénoch sa vyznáme, a preto vieme, ktoré bazénové príslušenstvo sa vám pri využívaní bazéna najviac zíde. V našej ponuke nájdete kvalitné nadzemné ale aj zapustené nemecké bazény s  pozinkovanou oceľovou stenou, ktorá funguje ako ochranný plášť pred koróziou a iným znehodnotením. Pokojne využite technológiu pre slanú úpravu vody, váš nový bazén to ustojí. Vnútro bazéna je opláštené kvalitnou fóliou s hrúbkou 0,3 – 0,6 mm, ktorá vydrží celé roky, no ak sa vám znepáči, ľahko ju vymeníte za inú. Zvládnete to aj sami vďaka prepracovanému systému s koľajničkami na hornej hrane bazéna. Keďže kompletné bazénové sady vám ponúkame so všetkým užitočným príslušenstvom, pri nákupe toho správneho bazéna sa nezdržíte.

  • Veľkosť bazéna
  • Hĺbka bazéna
  • Hrúbka fólie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.