Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Soľ do bazéna

Táto sekcia je zameraná na tých majiteľov bazénov, ktorí na dezinfekciu vody používajú soľ. Soľ do bazéna je veľmi účinný spôsob dezinfekcie vody, pretože stačí len malé množstvo soli pretekajúcej cez solinátor na to, aby udržala vynikajúcu kvalitu vody počas celej sezóny. Vzhľadom na to, že koncentrácia soli v takýchto bazénoch je len na úrovni 0,3-0,5 %, nie je ani zďaleka taká slaná ako morská voda. Jej slanosť sa dá prirovnať k slanosti ľudskej slzy, preto nedráždi oči ako napríklad dezinfekcia chlórová. My sme pre vás pripravili rôzne druhy bazénových solí /jadranská, turecká/, ktoré si môžete vyzdvihnúť buď u nás v kamennej predajni, alebo vám ich doručíme priamo domov. Zvýhodnená cena za balenie pri kúpe cez e-shop je už aj s dopravou.

 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.