Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Toto opatrenie bude trvať predbežne do 24.01. 2021.

Chlórová chémia

Chlórová chémia je veľmi efektívny, rýchly a účinný spôsob dezinfekcie vody. Patrí medzi najpoužívanejšie druhy dezinfekcie nielen pre svoju razantnosť, ale aj pre priaznivú cenu. V bazénoch vírivých vaniach sa chlór používa najčastejšie vo forme tabliet s postupným uvoľňovaním. V bazénoch s automatickými dávkovačmi je veľmi obľúbený chlór v tekutej forme. Obidva druhy sú pri správnej manipulácii a dávkovaní veľmi šetrné voči človeku, ale aj voči prírode. Aj preto sa chlórová dezinfekcia používa takmer vo všetkých odvetviach priemyslu, ako aj na dezinfekciu pitnej vody. Vyberte si z našej ponuky chlórovej chémie tú formu, ktorá bude najviac vyhovovať vašim požiadavkám, a zároveň spoľahlivo zabezpečí čistú vodu vo vašom bazéne či vírivke s vynaložením minimálneho úsilia.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.