Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Čerpadlá Brilix

Bazénové čerpadlá Brilix sú dobre známou značkou. Medzi zákazníkmi sú obľúbené najmä pre nízku spotrebu energie, no zato vynikajúci výkon. Takisto poteší, že sú vhodné na použitie aj pri technológii slanej úpravy vody. Pri výbere bazénového čerpadla majte na pamäti objem vody v bazéne, ako aj vzdialenosť technológie od bazéna, pretože oba faktory si pýtajú istý výkon bazénového čerpadla. Čerpadlá Brilix majú vstavaný kôš na nečistoty (vlasy, lístie a pod.) a dodávajú sa aj s príslušenstvom potrebným na ich inštaláciu. Zaujme vás tiež vnútorná tepelná poistka proti prehriatiu zariadenia, ktorá zabezpečí, že čerpadlo beží iba pri normálnej teplote motora. Ktoré bazénové čerpadlo Brilix padne do oka vám?

  • Napätie
  • Typ vody( slaná. sladká)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.