Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Čerpadlá Winner

Filtráciu si bez vhodného bazénového čerpadla ani nedokážeme predstaviť. Veď práve vďaka ich vzájomnej spolupráci dosiahnete rozprávkovo čistú bazénovú vodu, ktorú vám môžu závidieť všetci susedia nazerajúci cez plot.:) Čerpadlá Winner vám pri snahe o čistú bazénovú vodu pomôžu, len si vybrať typ vhodný pre váš objem vody. Značka sa vám zapáči vďaka nízkej spotrebe energiíhlučnosti, ktorú takmer nespozorujete, teda pri kúpaní nebudete vyrušovaní. Súčasťou čerpadla je kôš na nečistoty či sortiment potrebný na jeho inštaláciu. Značka bazénových čerpadiel Winner je vhodná aj v prípade slanej úpravy vody, preto už ani chvíľu neváhajte a nakupujte všetko potrebné u nás.

  • Napätie
  • Typ vody( slaná. sladká)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.