Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Čerpadlá Speck

Kto by si neprial užívať celé leto vo vlastnom bazéne? Na to, aby ste si dopriali potrebný luxus a aby voda vo vašom bazéne onedlho nevyzerala ako tá v močiari, ale potrebujete vlastniť kvalitnú bazénovú filtráciu s vhodným čerpadlom. Preto chceme vašu pozornosť upriamiť na bazénové čerpadlá Speck, ktoré sa dajú využiť aj v prípade, že vodu čistíte slanou úpravou. Pri prihliadnutí na objem bazéna a vzdialenosť bazénovej technológie sa nemôže stať, že by bazénové čerpadlo Speck nefungovalo správne. Vstavaný filtračný kôš či priehľadné veko na kontrolu jeho stavu sú samozrejmosťou. Súčasťou balenia je tiež materiál potrebný na inštaláciu čerpadla. Ak si nie ste istí výberom, radi vám pomôžeme.

  • Napätie
  • Typ vody( slaná. sladká)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.