Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
Remax courierSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení.

Čerpadlá Preva

Hľadáte výkonné bazénové čerpadlo pre váš typ filtrácie? Čerpadlá Preva sú vhodné pre akúkoľvek úpravu vody (sladkú, slanú). Ak zohľadníte objem vody v bazéne a vzdialenosť technológie od bazéna, potom sa môžete tešiť na tichý chod čerpadla (motorové čerpadlá s doživotným mazaním), nízku spotrebu energie a dlhú životnosť. Bazénové čerpadlá Preva sa pýšia nízkou kazivosťoupredĺženou 3-ročnou zárukou, preto nech vás neodradí ani trochu väčšia investícia do čerpadla. Každý produkt je v spoločnosti osobitne testovaný a pripravený slúžiť vám celé roky. Priesvitný kryt na predfiltri čerpadla vám umožní rýchlo skontrolovať stav filtra, čo len uľahčí jeho používanie. U nás si zaiste vyberiete.

  • Napätie
  • Typ vody( slaná. sladká)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.