Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Čerpadlá AstralPool

Čerpadlá AstralPool pôsobia na českom a slovenskom trhu od r. 1995 a zaujmú vás dlhou životnosťou, priaznivými cenami a tiež širokou ponukou náhradných dielov. Pre svoje vlastnosti sa dajú využiť pri akejkoľvek forme bazénovej filtrácie, teda aj pri slanej úprave vody. Ako si ale vybrať zo širokej ponuky bazénových čerpadiel AstralPool? Dobrý nápad je sledovať výkon čerpadla vzhľadom na objem vody alebo vzdialenosť technológie od bazéna, aby mohlo ukázať svoj potenciál na sto percent. Ak ste sa rozhodli pri údržbe bazénovej vody využívať aj poloautomatický vysávač, nižší výkon bazénového čerpadla by mohol narušiť jeho správny chod, preto sa neváhajte pri výbere poradiť s našimi odborníkmi.

  • Napätie
  • Typ vody( slaná. sladká)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.