Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Čerpadlá Hanscraft

Bazénové čerpadlá značky Hanscraft sú vhodné na sladkú slanú úpravu vody. Keďže spoločnosť dlhodobo spolupracuje s významnými dodávateľmi (Berner, Weber, Jacuzzi) a venuje sa výrobe víriviek, bazénov, sáun či solárnych spŕch, v jej ponuke nechýba ani dôležité bazénové príslušenstvo, akým sú bazénové čerpadlá. Aby ste si relax vo svojom bazéne skutočne užili, v prvom rade je potrebné zamerať sa na bezchybne čistú a zdravotne neškodnú vodu. O jej kvalitu sa postará vhodne zvolená filtrácia v kombinácii s bazénovým čerpadlom Hanscraft. Poteší vás kvalitný záručný a pozáručný servis a dlhodobé skúsenosti na SPA trhu. Preto sa môžete tešiť na bezproblémový chod každého produktu. Presvedčte sa o tom sami.

  • Napätie
  • Typ vody( slaná. sladká)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.