Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Bazénové vločkovače

Bazénové vločkovače sú neodmysliteľným pomocníkom hlavne vtedy, ak už na váš bazén zaútočili riasy. Používajú sa na podporu funkcie algicídov. Dokážu na seba naviazať aj malé mikróby a častice, ktoré by inak filtrácia nezachytila. Pre čo najefektívnejšie vyčistenie vody je vhodné po aplikácii vločkovača vypnúť filtračné zariadenia min. na 12 hodín, aby sa nečistoty mohli vyzrážať. Po uplynutí tohto času sa vytvoria na dne bazéna väčšie čiastočky, ktoré je vhodné povysávať, a až potom môžete znovu spustiť filtráciu. Vločkovače je vhodné aplikovať do vody aj preventívne, vďaka nim zostane voda priezračná. Či už sa rozhodnete pre kúpu vo forme granulátu, alebo vločkovača v tekutej forme, v každom prípade získate účinného pomocníka v boji proti zakalenej vode a riasam.   

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.