Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Kartušová filtrácia

Prajete si čistiť bazénovú vodu jednoduchým spôsobom? Vynikajúci nápad je využitie kartušovej filtrácie, ktorá funguje na jednoduchom princípe. Zapojte bazénovú hadicu s priemerom 32 alebo 38 mm ku kartušovej filtrácii, pripojte k elektrickej sieti a už sa voda v bazéne čistí bez toho, aby ste okolo bazéna behali s vysávačom či sieťkou na chytanie nečistôt. Kartušová bazénová filtrácia obsahuje čerpadlo a kartuš slúžiaci na zachytávanie mechanických nečistôt. V našej predajni máte na výber z dvoch druhov kartušových filtrácií. Závesný variant je vhodný pre nadzemné bazény s oceľovou stenou, zatiaľ čo stacionárny typ ulahodí všetkým nadzemným bazénom.

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.