Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Príslušenstvo k filtráciam

Aby vaša filtrácia fungovala bezproblémovo, využite pomoc príslušenstva k filtráciám. V našej ponuke sa nachádza príslušenstvo k montáži filtrácie, ale i náhradné diely. Manometer, kolektorové ramená, spojky, predfiltre, hlavice kolektorov, difúzory filtra, toto všetko sa vám pri využívaní pieskovej filtrácie môže zísť. Nezabúdajte, že ak využívate pieskovú filtráciu, piesok je potrebné preprať pri zvýšení tlaku nad 1,5 bar, a k tomu vám poslúži práve manometer zo sekcie príslušenstva k filtráciám. Ak máte problém si vybrať, naši odborníci na bazény vám radi ochotne poradia. Radosť z kúpania si totiž najlepšie užijete iba v zdravotne neškodnej a čistej bazénovej vode.

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.