Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Filtračné sady

V našej ponuke filtračných sád sa nestratíte. Stačí poznať objem vody, ktorý potrebujete prefiltrovať, a ľahko nájdete filtračnú sadu na mieru. Takto sa bez problémov postaráte o malý rodinný, ale i väčší komerčný bazén. Medzi filtračnými sadami má vedúce postavenie práve piesková filtrácia, ktorá sa považuje za najspoľahlivejší spôsob údržby bazénovej vody. Súčasťou filtračných sád je cirkulačné čerpadlo a ovládací ventil. Nečistoty zachytené na filtrácii sa dajú jednoducho odstrániť prostredníctvom funkcie spätného preplachu, a tak je starostlivosť o filtráciu takpovediac nulová. Prajeme vám veľa radosti z kúpania!

Schému zapojenia bazénovej filtrácie nájdete tu...

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.