Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Filtračné sady - Pre bazény od 51 do 60m3

Iba krištáľovo čistá voda spôsobí, že sa na kúpanie vo vašom bazéne budete tešiť. Nikoho nepovzbudí pohľad na zakalené dno bazéna či hladinu, po ktorej plávajú nečistoty. S našimi filtračnými sadami pre bazény s objemom vody od 51 do 60 m3 uspokojíme aj toho najnáročnejšieho zákazníka. Vyberať si môžete podľa výrobcu, ceny či najoptimálnejšieho výkonu. Pre čistotu bazénovej vody nebudete musieť takmer ani prstom pohnúť, správne zvolená bazénová filtrácia sa postará o to, aby jej neunikla žiadna nečistota a aby bola spotreba bazénovej chémie čo najmenšia. Takto sa zároveň staráte aj o naše životné prostredie.

Schému zapojenia bazénovej filtrácie nájdete tu...

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.