Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Filtračné sady - Pre bazény od 61 do 70m3

Veľký bazén predstavuje veľa výhod – zmestí sa doň veľa ľudí, dajú sa v ňom hrať loptové hry, zaplávať si... No zaiste sa s ním spája aj to negatívne, a teda trochu viac starostlivosti o čistotu bazéna a bazénovej vody. Správna taktika vás však zachráni. Pre bazény s objemom vody od 61 do 70 m3 máme v ponuke kvalitné filtračné sady, ktoré vodu zbavia aj tých najmenších nečistôt a ešte sa aj postarajú o to, aby sa zredukovalo používanie bazénovej chémie na minimum. Filtračné sady sú vybavené cirkulačným čerpadlom a ovládacím ventilom a jednoducho sa používajú aj čistia. Už vás od väčšieho bazéna nič neodradí.

Schému zapojenia bazénovej filtrácie nájdete tu...

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.