Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Filtračné sady - Pre bazény od 31 do 40m3

Medzi filtračnými sadami od 31 do 40 m3 nájdete veľa špecialistov na dokonalú údržbu bazénovej vody. Zaujmú vás výrobcovia, ceny, ale aj výkon filtrácií, pretože niektoré produkty dokážu za hodinu vyčistiť až 11 m3 vody! Bazénové filtrácie pre bazény od 31 do 40 m3 dodávame aj s cirkulačným čerpadlom a ovládacím ventilom. Keďže ide o pieskové filtrácie, máte istotu bezchybne čistej vody a pohodlnej manipulácie s filtráciou. Voda sa do filtračnej nádoby dostáva prostredníctvom skimmera, prelivovej nádrže alebo sacích trysiek a zachytené nečistoty jednoducho odstránite pomocou možnosti spätného preplachu.

Schému zapojenia bazénovej filtrácie nájdete tu...

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.