Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Filtračné sady - Pre bazény nad 71m3

Pred kúpou bazéna ste si zaiste premysleli aj výber najvhodnejšej bazénovej filtrácie. Nie je totiž jedno, koľko energie či chémie pri čistení bazénovej vody miniete. Filtračné sady pre bazény nad 71 m3 sa o vašu priazeň uchádzajú s rozmanitými cenami a výkonmi, no ak si nie ste istí svojím výberom, pokojne sa obráťte s otázkami na našich odborníkov. Radi vám pri voľbe filtračnej sady pomôžu. Ako najúčinnejší spôsob čistenia bazénovej vody sa dlhodobo ukazuje práve piesková filtrácia, ktorá vás neoberie o čas a jej obsluhu zvládnu aj tie najväčšie technické antitalenty. Užite si aj vy rozprávkovo čistú bazénovú vodu.

Schému zapojenia bazénovej filtrácie nájdete tu...

  • Priemer nádoby do
  • Množstvo piesku cca (kg)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.