Bazenoveprislusenstvo.sk
Vážení zákazníci,
Radi by sme Vám pripomenuli, že aj napriek nepriaznivej situácií, ktorá na Slovensku nastala, u nás môžete aj naďalej nakupovať z bezpečia Vášho domova.
Internetové obchody www.bazenoveprislusenstvo.sk a www.sauna.sk pracujú v plnom režime a objednávky priebežne vybavujeme a odosielame bez zdržania do 1- 2 pracovných dní.
Vzhľadom na bezpečnosť Vás i nás sme prijali niekoľko obmedzení, týkajúcich sa najmä preberania tovaru na pobočke:
• Platbu je možné realizovať len pri objednávke, formou elektronickej platby (platobná karta, PayPal, TrustPay, platba vopred prevodom na účet).
• Platbu hotovosťou, alebo kartou na pobočke nie je možné realizovať.
• Pri zasielaní tovaru kuriérom platia čiastočné obmedzenia pri platbe na dobierku a preferujeme zásielky s platbou vopred, aby sa obmedzil kontakt pri platbe v hotovosti.
Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa zdravia a trpezlivosti.
Tím Streos
OSOBNÝ ODBER

Tekuté pH plus do bazéna 30kg

Tekuté pH plus do bazéna 30kg
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Prípravok pre zvýšenie pH vody.
ID produktu
1000053
35.00 € bez DPH
42.00 €Cena s DPH
Kúpou tovaru získate 4 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Prípravok pre zvýšenie pH vody.

Tekuté pH plus do bazéna 30 kg pre zvýšenie pH LEN NA OSOBNÝ ODBER

Tekutá bazénová chémia pre zvýšenie pH vody vhodná aj pre automatické dávkovače bazénovej chémie. Ideálna hodnota pH v bazéne je 6,8 - 7,4. Voda bez vyváženého pH môže dráždiť sliznice a oči.

Určenie:

  • Pre zvýšenie pH vody v bazénoch a vírivkach
  • Pre vonkajšie aj vnútorné bazény a vírivky

Spôsob použitia tekutého pH do bazéna:

Tekuté pH plus je možné dávkovať do bazénu ručne alebo dávkovacím čerpadlom, prípadne automatickým zariadením, ktoré meria a vyhodnocuje stav pH v bazéne.
Návod na použitie: Na zvýšenie hodnoty pH o 0,1 je potrebné pridať cca. 1 kg / 100 m3 bazénovej vody. Dávkovať by sa malo vhodným
spôsobom pomocou dávkovacieho čerpadla odolného voči zásadám. Ak je dávkovacie čerpadlo súčasťou automatického zariadenia na reguláciu pH, je možné dávkovať priamo z nádoby. Obsahuje hydroxid sodný. 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.