• logo
  • Môj profil
  • je prázdny
    za 0.00 €
Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
OSOBNÝ ODBER

Tekuté pH plus do bazéna 30kg

Tekuté pH plus do bazéna 30kg
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Prípravok pre zvýšenie pH vody.
ID produktu
1000053
35.00 € bez DPH
42.00 €Cena s DPH
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Prípravok pre zvýšenie pH vody.

Upozornenie!!!

tento produkt v súlade s nariadeniami EÚ 2019/1148, si  môže zakúpiť len odborne spôsobilý zákazník. Na základe tohto je potrebné vyplniť vyhlásenie, ktoré nájdete v sekcii Návody a dokumenty - Vyhlásenie zákazníka, ktoré nám pri osobnom odbere odovzdáte.

Tekuté pH plus do bazéna 30 kg pre zvýšenie pH LEN NA OSOBNÝ ODBER

Tekutá bazénová chémia pre zvýšenie pH vody vhodná aj pre automatické dávkovače bazénovej chémie. Ideálna hodnota pH v bazéne je 6,8 - 7,4. Voda bez vyváženého pH môže dráždiť sliznice a oči.

Určenie:

  • Pre zvýšenie pH vody v bazénoch a vírivkach
  • Pre vonkajšie aj vnútorné bazény a vírivky

Spôsob použitia tekutého pH do bazéna:

Tekuté pH plus je možné dávkovať do bazénu ručne alebo dávkovacím čerpadlom, prípadne automatickým zariadením, ktoré meria a vyhodnocuje stav pH v bazéne.
Návod na použitie: Na zvýšenie hodnoty pH o 0,1 je potrebné pridať cca. 1 kg / 100 m3 bazénovej vody. Dávkovať by sa malo vhodným
spôsobom pomocou dávkovacieho čerpadla odolného voči zásadám. Ak je dávkovacie čerpadlo súčasťou automatického zariadenia na reguláciu pH, je možné dávkovať priamo z nádoby. Obsahuje hydroxid sodný. 
 

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.