Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Chémia na čistenie bazénov

Pri údržbe vonkajšieho bazéna alebo vírivky sa nezaobídete bez vhodnej chémie na čistenie. Chémia na čistenie bazénov je veľmi účinná proti nečistotám spôsobených vodným kameňom, kovovými či vápenatými usadeninami na ich okrajoch, ale poradí si aj s mastnotou či bežným znečistením. Svojím zložením je šetrná ku každému povrchu bazéna, či už je plastový, laminátový, alebo keramický. Je vhodným pomocníkom pri jarnom čistení a spúšťaní bazéna do prevádzky. Aplikácia je veľmi jednoduchá a šetrná k povrchom. Prípravky sa aplikujú neriedené priamo na znečistené miesto pomocou suchej hubky a nechajú sa istý čas pôsobiť. Následne sa nečistoty mechanicky odstránia a miesto sa opláchne vodou. A bazén je zase ako nový!

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.