Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Odvodňovacie mriežky k bazénom

Na odvod prebytočnej vody z bazénov so skimmermi sa používajú odvodňovacie mriežky. Tieto zabezpečujú nielen bezpečný povrch okolia bazéna, ale zároveň vracajú vyšpliechanú vodu späť do obehu, čím výrazne napomáhajú k jej úspore. Celý systém je navrhnutý tak, aby jeho inštaláciu zvládol každý kúpaniachtivý majiteľ bazéna. Materiál mriežok je navyše ľahko udržiavateľný, nepodlieha korózii a veľmi dobre odoláva nielen UV žiareniu, ale aj bežnej bazénovej chémii. Sú ideálnym riešením, ak chcete udržať v okolí svojich bazénov relatívne suché a bezpečné povrchy. Pripravili sme pre vás ponuku odvodňovacích mriežok do rôznych typov bazénov. 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.