Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Predmontážne sety k bazénom

Ku stavbe bazéna treba pristupovať systematicky a zodpovedne, preto sme sa vám snažili v tejto sekcii výber dôležitých komponentov k jeho stavbe maximálne uľahčiť. Naše predmontážne sety pre betónové bazény s fóliou aj bez nej vám výrazne zjednodušia hľadanie a výber či už vhodných trysiek, hadíc, skimmerov a pri niektorých setoch dokonca aj filtrácie. Všetky komponenty sú navrhnuté tak, aby spĺňali prísne požiadavky na ich osadenie, vzájomnú kompatibilitu a zároveň aj technické riešenia jednotlivých typov bazénov (materiál, veľkosť). Výstavba bazéna tak nikdy nebola jednoduchšia a zábavnejšia.  

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.