Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Pre betónový bazén

Existuje množstvo tvarov a veľkostí betónových bazénov. Každý z nich je jedinečný a je prispôsobený požiadavkám majiteľa, prostrediu, v ktorom sa nachádza, no neraz aj komplikovanosti terénu. Či už ide o bazén menší, alebo o veľký rodinný bazén, s jeho budovaním vám veľmi ochotne pomôžeme aj my. Pripravili sme pre vás cenovo výhodné predmontážne sety pre betónové bazény s potrebnými komponentmi, ako sú trysky, výpusty, hadice, filtrácia či pre tých náročnejších aj podhladinové osvetlenie. Sety sú kompletizované s ohľadom na veľkosti a technické riešenia jednotlivých druhov bazénov. Veríme, že s našou ponukou prispejeme k zjednodušeniu montážnych prác, aby ste si svoj bazén mohli čo najskôr užívať.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.