Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Bazénové skimmery

Skimmer znamená v preklade zberač a tiež by sme ho mohli nazvať aj akýmsi hladinovým vysávačom, pretože jeho úlohou je udržať hladinu vody v bazéne čistú, bez väčších nečistôt, listov či hmyzu. Bazénové skimmery sú napojené priamo na filtračné čerpadlo a automaticky sa dokážu prispôsobiť výške vodnej hladiny. Všetky mechanické nečistoty z bazénovej hladiny končia v koši skimmera. Podľa zvoleného typu je prietok vody regulovaný buď plavákom, alebo prednými dvierkami. Počet skimmerov pre konkrétny bazén je závislý od jeho veľkosti a členitosti. Platí však, že na 25 m2 vodnej plochy bazéna je potrebný jeden skimmer. V našej ponuke nájdete skimmery ako pre fóliové, tak aj pre betónové bazény.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.