Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
Remax courierSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení.

Závesný skimmer

Závesný skimmer je vynikajúcim a cenovo výhodným riešením pre použitie v rôznych typoch bazénov. K jeho montáži nebudete potrebovať žiadne náradie ani zložitý postup a hladina vášho bazéna bude napriek tomu čistá a priehľadná. Čistenie bazénovej vody bude vďaka košíku na nečistoty neskutočne rýchle a jednoduché. Odolný plast je navyše vyzbrojený nielen voči mechanickému poškodeniu, ale aj UV žiareniu či bazénovej chémii. Vhodný typ alebo počet skimmerov v bazéne závisí od jeho veľkosti a členitostiZávesný skimmer je spolu s filtračným systémom vo vašom bazéne zárukou jednoduchej údržby a dokonalej čistoty vody. 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.