Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Bazénové výpuste

Každý bazén, či už je betónový, alebo fóliový, musí mať doriešené v prípade potreby aj vypúšťanie vody. Bazénový výpust je najjednoduchší spôsob vypustenia vody z bazéna. Na tento účel sa na jeho dno (na najhlbšie miesto) montujú bazénové výpusty. V prípade bazénov s horným prepadom slúžia ako sací otvor. Preto pri tomto type bazéna musí byť výpust počas chodu filtračného čerpadla zatvorený. Naopak, pri bazénoch so skimmerom je výpust otvorený aj počas filtrácie, čím sa zabezpečí dokonalejšie premiešanie bazénovej chémie do vody a zároveň sa zlepší jej cirkulácia. V našom sortimente môžete nájsť rôzne typy výpustov pre rôzne typy bazénov.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.