Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
Remax courierSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení.

Pre betónový bazén

Majitelia betónových bazénov vedia, že ak sa už teploty pohybujú na hodnote 10° C, je najvyšší čas ho zazimovať. Na rozdiel od bazénov potiahnutých fóliou sa betónové bazény alebo bazény obložené keramickým obkladom na zimu celkom vypúšťajú. Mráz a nepriaznivé poveternostné podmienky by mohli ich povrchovú úpravu poškodiť. Avšak ani vypúšťanie celého objemu vody nie je pri dostatočnom počte výpustov žiadna dlhotrvajúca záležitosť. Keďže výpusty sa vždy montujú do bazénov na najhlbšom mieste, v bazéne po vypustení zostane len minimum zvyškovej vody. Pripravili sme pre vás výber rôznych typov výpustov pre betónové bazény v tých najpriaznivejších cenách.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.