Predaj bazénov | Bazenoveprislusenstvo.sk
AKCIA-5%

Tepelný výmenník Hi-Flow 75 kW

Tepelný výmenník Hi-Flow 75 kW
  • Tepelný výmenník Hi-Flow 75 kW
  • Tepelný výmenník Hi-Flow 75 kW
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Špirálový tepelný výmenník určený na ohrev bazénovej vody a víriviek
ID produktu
1001919
Bežná cena: 708.00 € Cena s DPH, Ušetríte: 35.40 € Cena s DPH (5%)
560.50 € bez DPH
672.60 €Cena s DPH
Na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   
Špirálový tepelný výmenník určený na ohrev bazénovej vody a víriviek

Tepelný výmenník Hi-Flow je svojou konštrukciou špeciálne navrhnutý na ohrev bazénovej vody, alebo vírivých vaní. Najvýhodnejšie je použitie tohto celonerezového výmenníka pri ohreve vody plynovým, alebo iným kotlom, poprípade solárnymi kolektormi. Každý použítý výmenník odporúčame doplniť vhodným automatickým ovládaním, ktoré spoľahlivo zaistí bezpečnosť a komfortnosť obsluhy. 
Tepelný výmenník Hi-Flow a Maxi-Flo: využíva prevod tepla zo zdroja do prostredia, v ktorom je zúžitkované. Vyrobený je z nerezovej ocele najvyššej kvality AISI 316. Je testovaný na 100% tesnenie a má špeciálnu konštrukciu s obmedzeným prietokom tak, aby v maximálnej miere zaistil prevod tepla a zároveň minimalizoval tlak vo výhrevnom systéme. 
Vďaka svojej kompaktnej veľkosti sa dá nainštalovať s využitím minimálnej plochy. Je vybavený nerezovými držiakmi , pričom je možné ho doplniť špeciálnym šraubením na napojenie sekundárneho okruhu (tepelný most).

TECHNICKÉ PARAMETRE:

  • Maximálny tlak primárneho okruhu- 60bar
  • Maximálny tlak sekundárneho okruhu- 10 bar
  • Menovitý príkon- 75kW
  • Hmotnosť- 5,73kg

Zariadenie môže zapájať z technických a z bezpečnostných dôvodov len autorizovaná osoba, resp.firma.                                                                         Pri  reklamácii je potrebné dodať potvrdenie o montáži od odborne autorizovanej osoby alebo firmy.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 
AKCIA - Využite zľavu 5% na váš nákup so zľavovým kódom MAJ5. Platí aj na zľavnený tovar. Akcia je platná od 11.5. do 31.5.2023