Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení.

Bazénové testery

Bez pravidelného testovania vody v bazéne je nemožné udržať ju čistú a neškodnú počas celej kúpacej sezóny. Našťastie sú tu pomocníci, ktorí dokážu jednoduchým spôsobom a spoľahlivo zmerať všetky potrebné hodnoty, ktoré sú na udržanie kvality vody potrebné. Bazénové testery dokážu zmerať nielen úroveň hladiny chlóru v bazéne, ale aj pH vody, obsah aktívneho kyslíka pri bezchlórovej dezinfekcii či mnoho iných dôležitých hodnôt. Či už sa rozhodnete pre testery vo forme prúžkov, tabliet, či kvapkové, základom čistej vody je pravidelnosť meraní. Odporúčaný interval je raz do týždňa, ale v prípade pochybností o kvalite vody dokážete práve pomocou testera veľmi rýchlo zistiť príčinu jej stavu a zabezpečiť okamžitú nápravu.

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.