Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Pre fóliový bazén

Správna cirkulácia vody v bazéne je jedným zo základných predpokladov, ako s vynaložením minimálnej námahy dosiahnuť efekt priezračnej a hlavne zdravotne neškodnej vody. K tomuto účelu slúžia aj bazénové trysky. Ich úlohou je vracať čistú vodu z filtrácie späť do bazéna a zároveň prispievajú k rovnomernému premiešavaniu chémie či udržujú rovnakú teplotu vody v každej časti bazéna. Stenové trysky sa používajú do bazénov so skimmerom, podlahové trysky prevažne do bazénov s horným prelivom. V tejto sekcii vám ponúkame rôzne typy bazénových trysiek pre fóliové bazény. Trysky majú tesnenia a montujú sa do priechodky v stene bazéna. 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.