Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
Remax courierSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime.
V prípade osobného odberu budú objednávky vydávané len na základe prevedenej platby vopred.
Platba v hotovosti, alebo kartou na výdajnom mieste nie je možná. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení.

Pre vírivý bazén

Kto by dokázal odolať pokušeniu ponoriť sa po dlhom a namáhavom dni do príjemne teplej vody vírivého bazéna? Avšak udržanie čistej a priezračnej vody si hlavne pri jej vyšších teplotách vyžaduje naozaj primeranú starostlivosť. Základom je kvalitná cirkulácia vody, o ktorú sa starajú bazénové trysky s filtračným čerpadlom. Vodné a vzduchové trysky doprajú nášmu telu príjemnú a relaxačnú hydromasáž či perličkový kúpeľ, pokiaľ sa filtračné čerpadlo stará o udržanie vody bez nečistôt a rias. V našej ponuke nájdete rôzne druhy trysiek do vírivých bazénov, ako aj komponenty pre ich uchytenie a inštaláciu. 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.