Predaj bazénov a bazénového príslušenstva
 Rýchla objednávka
  • Ponúkame rýchly a jednoduchý spôsob ako bez registrácie môžete objednať tovar na osobný odber alebo po komunikácii aj na dobierku. Stačí vyplniť tento formulár a my Vás budeme kontaktovať.
 Video - Youtube
  • Bazénový vysávač Vortex
  • 1
  • 2
  
 Dopravu zabezpečuje
123KurierPacketaSDS Slovenská dopravná spoločnosť
 Predaj na splátky
Vážení zákazníci,
V súlade s novými nariadeniami ohľadom COVID-19 vybavujeme Vaše objednávky v e-shope v štandardnom režime. Vydanie bude prebiehať s dodržaním všetkých bezpečnostných opatrení. Pre urýchlenie vybavenia a prevzatia objednávky doporučujeme platbu vopred.

Pre betónový bazén

Betónové bazény si v poslednom čase nachádzajú čoraz viac priaznivcov medzi milovníkmi kúpania v prostredí svojich domovov a záhrad. Ale na to, aby nás voda zakaždým nalákala skočiť si do nej hlavičku, treba zabezpečiť jej dokonalú cirkuláciu. Na mysli máme nielen kvalitnú filtráciu, ale aj pár menších, no dôležitých doplnkov. Medzi nimi objavíme aj bazénové trysky. Ich podiel na čistote vody spočíva v hlavne v posúvaní čistej vody z filtrácie späť do bazéna. Trysky do betónových bazénov sú vyrábané bez tesnenia a utesňujú sa pomocou hydroizolačného náteru. My sme pre vás pripravili ponuku rôznych typov trysiek pre betónové bazény vrátane doplnkového príslušenstva k ich montáži či údržbe. 

 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.